Remis ostatkami sił

w 11 serii gier podejmowaliśmy drużynę Bł Karoliny na ten mecz nic sie nie zmieniło następny mecz z graniem o jednego mniej. Taktyka była prosta bronic się i grac z kontry. Od początku meczu inicjatywa należała po stronie Karoliny i szybko ta przewaga dala efekt niestety rykoszet zmylił naszego bramkarza i przegrywamy.Drużyna ze  Św. Rodziny nie załamała się i próbowała doprowadzić do wyrównania chociaż wiedzieliśmy że może być o to trudno jednak pokazaliśmy charakter i strzelamy bramkę z rzutu wolnego Michał uderzył w światło bramki i rykoszet zmylił tym razem bramkarza Bł Karoliny. Po tej bramce obraz gry się nie zmienił Karolina prowadziła grę a my próbowaliśmy kontrować i jedna z tych kontr udała się Jakub Bosek przedarł się po lewej stronie boiska oddal strzał który wybił przed siebie bramkarz i do piłki dopadł Mateusz Pizło który z wielkim spokojem wyprowadza nas zespól na prowadzenie , niestety szybka odpowiedz Bł Karoliny po ładnym uderzeniu w okienko bramki. Druga połowa to już coraz większa przewaga Bł Karoliny która raz po raz oddawała strzały ale jednak w dobrej dyspozycji był nasz bramkarz na którego zawsze możemy liczyć. Pod sam koniec spotkania Michał Stalec miał piłkę meczową ale obronił bramkarz Karoliny. Cel minimum na to spotkanie został zrealizowany i już czekamy na hit sezonu który odbędzie się w hali CKU wiec odliczajmy dni do tego spotkania!