Wygrana ze Staromieśćiem

Wczoraj na hali w CKU podejmowalismy drużyne ze Staromieśćia przed meczem chcialbym podziękowac naszemu fotografowi i kierownikowi Jakubowi Dziurgotowi za to ze jest na kazdym meczu i fotografuje nasze mecze i wczoraj nie bylo inaczej dzieki ziomuś! Teraz przechodzimy do samego meczu zagralismy ustawieniem 3 w obronie i wysuniety Debiutant Bartek Tworko. Na poczatku Meczu nie rzucilismy sie na rywali czekalismy na swoje sytuacje i mielismy je juz na poczatku strzal Mateusza Pizło wybil obronca gośći pozniej Staromiescie cosik tam próbowalo ale albo nasz Bramkarz Wojtek Zawilo bronil albo obrona spisywala sie bez zarzutu , w 5 minucie zdobylismy kapitalna bramke Bartek Tworko uderzyl z dysansu a pilka po malym rykoszecie wpadla identycznie w same okienko bramki Staromiescia,szkoda ze fotograf nie widzial tej bramki poniewaz mowil do kibica obok siebie "kto strzelil bo ja slepy jestem" :D Druga polowa zaczelo lepiej Staromieśćie probowali strzelac z dystansu ale nasz bramkarz spisywal sie bez zarzutu az wyszlismy z kontra rozpoczal ja Mateusz Pizło który dryblingiem przedarl sie zagral na prawo do Michala Stalca a ten odegral do Mateusza i jemu zostalo tylko dopelnic formalnosci. Pozniej sytuacje mial nasz Debiutant ktory rozgrywal swietny mecz ale warto pochwalic Bramkarza Staromiescia, pozniej nic sie juz nie wydarzylo na boisku i schodzimy zwyciescy wygrywajac 2;0. To był nasz Najlepszy mecz w tej rundzie pewna obrona Bosingwa sie w tancu nie pierdzielil i kasowal kazdego oczywiscie w sposob zgodny z przepisami Misi Stalczyk trzymal głebie a Mateusz do kocna walczyl z kazdym przeciwnikiem, coraz lepsze zgranie, swietna gra debiutanta czyli Bartka Tworko,  wiec tylko czekac na nastepne mecze ktore rozegramy 5 grudnia a naszymi przeciwnikami beda Parafie Bł. Karoliny i Judy Tadeusza. Liczymy na kolejne zwyciestwa.