Zaczynamy Runde Wiosenną

W najbliższą sobotę w Zespole Szkół Gospodarczych rozegramy 10 i 11 serie gier  i tym samym rozpoczniemy Rundę Wiosenną a naszymi przeciwnikami bedą Parafie Judy Tadeusza i Błogosławionej Karoliny . Na rozpoczęcie dnia zagramy z parafią Judy Tadeusza gdzie w poprzednim meczu wynik pomiędzy nami byl 2;2 brak skladu gra o jednego mniej dala się we znaki i w ostatniej akcji meczu Wojtek Knott ratuje remis w tym spotkaniu. No i "Hit Kolejki" Derby Południa, rożnie zapowiada sie tą rywalizacje. Pomiędzy tymi drużynami zawsze są ekscytujące spotkania czego potwierdzeniem był ostatni mecz gdzie Św. Rodzina wygrała po kapitalnym widowisku szczególnie w drugiej polowie 4;3 i od tamtego momentu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Jak będzie w sobotę? Czy Św. Rodzina utrzyma dystans do Nockowej? Czy obie drużyny przystąpią do hitu sezonu z taką samą ilością punktów? Na wszystkie te pytania odpowiedzi poznamy w najbliższą sobote, serdecznie zapraszamy,emocji nie zabraknie!